jghilino, What is the weight yielded of material from your 5$ per lb purchases? I'm assuming this is some gold refining material? IE - goldfingers... I'm just making assumptions here so please correct me.
If your 5$ lb purchase yields 1 oz of "$300" per lb materials; aren't you really paying 90$ per lb to ( 1 oz yielded material per pound purchased? Or do you sprinkle magic dust onto it?
Please clarify...
Bookmarks