When you think of it, my yard here pays $0.29 per pound on complete towers. Then they resell it, ship it, what price are they getting? Make 15-20 cents per pound at least...they gotta make it worthwhile.
Otherwise why buy it? I mean all the overhead and expenses.
Bookmarks