Did you use Ewasted's label or did you take care of the shiping youself? I have found using his labels and fedex pick up from my front porch cheaper than me taking the box to a shiping store and paying myself directly.
The cost per pound adveraged about $0.50-$0.55. Of course pallet shiping has been much cheaper and worth asking Ewasted for prices. Mike.
Mike.
Bookmarks