
Originally Posted by
MetalRecycler
Mthomasdev,
Thanks for your reply. Could you clarify uour question please? I am not sure which prices you are referring to.
On all prices.
Even with an hour drive, I can't justify stripping much.
Only price that I think sucks is low grade. One of my other yards will pay #2 insulated for that (currently at $1.00 per pound).
Bookmarks