Quote Originally Posted by KzScrapper View Post
Why go to the extra time, expense and mess...It's #2 and will never be #1.
I get $2/lb for #2. Not a hassle for me, doesn't take much time at all aside from soaking but I have plenty of other things to do while it soaks.